fbpx

sesja narzeczeńska Marty i Andrzeja w Arendel wiosce norweskiej

Z Martą i Andrzejem spotkaliśmy się po raz pierwszy dwa lata temu. Było to podczas ślubu Karoliny (siostry Marty) http://www.lovelywedding.pl/karolina-piotr-love-trailer/
Wówczas Marta była druhną Karoliny a Lovelywedding odpowiedzialni byli za filmową część oprawy weselnej. Musiało się podobać, bo kilka miesięcy temu napisała do nas Marta… Tym razem chodziło i jej  ślub i realizację całego przedsięwzięcia fotograficzno-filmowego. Poprzeczka poszła więc mocno w górę :)
Naszą wspólną pracę rozpoczęliśmy od sesji narzeczeńskiej, nazywanej też sesją dla par, albo po prostu sesją przedślubną. Jak zwał tak zwał – wiecie o co chodzi. Recepta na udaną sesję narzeczeńską to kilka składników, jak w dobrym drożdżowym cieście z kruszonką: Ona i On, trochę słońca, intymność, fajne miejsce jako tło i szczere chęci.
Marta z Andrzejem prywatnie dużo podróżują, również do Norwegii, nie było więc niczym dziwnym dla nas, że zaproponowali na miejsce sesji Arendel – Wioskę Norweską. Niesamowite miejsce niedaleko Zagórowa w Wielkopolsce, utworzone przez ludzi zafascynowanych Norwegią.
W Arendel mamy wszystko czego trzeba: las, bordową stodołę, domki dla gości, renifery i bardzo przyjaźnie nastawionych właścicieli. Wszystko to oddalone od siedlisk ludzkich, hałasu i zgiełku codzienności.
Taka para pozytywnych wariatów jak my (czyt. Lovelywedding) jest w stanie rozluźnić atmosferę i zmiękczyć opór najbardziej opornych modeli. Z Martą i Andrzejem nie było tego problemu. Sesja błyskawicznie nabrała tempa, narzeczeni skupili się na misji a my na tym co umiemy najlepiej czyli na fotografowaniu emocji.
Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Sesja w sumie trwała niecałe dwie godziny. tym bardziej trudno uwierzyć, że jej wynikiem jest kilkaset fajnych ujęć. Mieliśmy poważny problem z selekcją zdjęć. Nie bez przyczyny dzisiejszy wpis składa się z około 100 ujęć. Życzymy Wam miłego oglądania. Za jakiś czas pokażemy Wam kolejne zdjęcia tej zachwycającej pary. Bądźcie z nami. Stay tuned!