fbpx

reportaż ślubny Magdaleny i Mateusza

Magda i Mateusz, para z temperamentem, którego starczyłoby dla jeszcze dwóch innych par. W tym duecie zwłasza Mateusz uosabiał tzw. żywe srebro. Jeśli kiedykolwiek zetknęliście się z tym określeniem wiecie o co chodzi. To taki typ osobowości, która zawłaszcza 100% waszej uwagi i sprawia przy tym wrażenie jakby występował jednosześnie w dwóch lub więcej miejscach (jakaś forma bilokacji). Wszystko jest na max, jesli jazda autem to na max, jeśli zabawa to na pełnej..p (i tutaj cenzura).

Magda nie ustępuje Mateuszowi w niczym pola. Energiczna, roześmiana, roztańczona (co za chwilę zobaczycie). Nie często będziecie mieli okazję zobaczyć na ślubie tańczącą dla publiczności Pannę Młoda. Bo nie chodzi  tu o zwykłe tańczenie z wujkeim Bronisławem, ale o pokaz tańca.

Tak więc dziąło się sporo. Wesele należało do tych z gatunku rozrywkowych i bardzo dynamicznych. Goście dopisali, było pełne zaangażowanie i wola “walki”. Wszyscy uczestnicy imprezy bardzo się postarali abyśmy mieli co fotografować :)

Zapraszamy do oglądania.

foto. Elwi Radunc https://www.facebook.com/lovelyweddingstories/