fbpx

Wasze

Opinie o nas

Szczerze możemy polecić wszystkim, którym marzy się profesjonalna i niezwykła sesja fotograficzna.  Korzystaliśmy z usług lovelywedding dwukrotnie, pierwszy raz na sesji narzeczenskiej a następnie na sesji ślubnej.  Podczas sesji panowała bardzo przyjemna atmosfera, a zarazem padło dużo pomocnych wskazówek.  Elwirze dziękujemy szczególnie, bo jeszcze podczas ślubu i wesela wprowadziła dużo spokoju.

To co wychodzi z ich pracy nazwała bym raczej małym dziełem sztuki, a nie zdjęciami. Dbałość o detale jest imponująca. Zdjęcia przepiękne i to nie tylko nasza opinia, bo możemy być nieobiektywni (jako modele), ale takie opinie również usłyszeliśmy od znajomych, którzy potrafią być krytyczni i szczerze to wyrazić.  

Polecam gorąco. Za profesjonalizm, jakość wykonanej pracy i za atmosferę podczas sesji. Po prostu Super!!! 

Ania i Wiktor

Jeżeli oczekujesz motywu gołąbków, latających obrączek lub filmu trwającego ponad dwie godziny to odpuść sobie tą firmę. Lovelywedding unika wszystkiego co jest związane ze ślubnym - choć wciąż modnym - kiczem. I wiecie co? Robią to w pięknym stylu.

Firma z ponad dekadą stażu, ciągle rozwijająca swój warsztat, dbająca o to, aby mieć sprzęt z najwyższej jakościowo półki.

Na swoim weselu - jeżeli masz podobny temperament i poczucie humoru - nie zauważysz, że to obce osoby. Wtapiają się w gości weselnych jak kameleony - tym samym niektóre momenty są uchwycone w zaskakujących i szczerych chwilach. 

Gorąco polecamy!

Agu i Dominik

Szczerze polecamy! Korzystaliśmy z usług Lovelywedding podczas naszej sesji narzeczeńskiej i efekty przerosły nasze oczekiwania. Piękne zdjęcia, indywidualne podejście do klienta, świetny kontakt i atmosfera podczas pracy. Mają talent uwieczniania chwil na zdjęciach, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie, aby ktoś inny odpowiadał za nasz reportaż ślubny. :)

Klaudyna i Maciej