fbpx

ślubna

Oferujemy Wam swoją pasję do fotografii i ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży ślubnej. Powierzając nam realizację zdjęć zyskujecie nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim komfort psychiczny, że odtąd nie musicie się już o nic martwić. To my zadbamy o wszystko. Wystarczy, że w dniu swojego ślubu pozwolicie nam pracować a sami skupicie się na sobie nawzajem, to proste! W kontaktach z klientem budujemy pozytywne bliskie relacje. Jesteśmy rozmowni i pomocni kiedy trzeba. Jeśli zjada Was stres, przy nas odzyskacie relaksujący spokój i pewność siebie.

Sukces w naszej pracy to idealne zgranie ludzi, czasu i sprzętu. Wszystko musi “zagrać”. Stąd na naszych zdjęciach nie zobaczycie naburmuszonych twarzy i sztuczności. Szczęśliwcy, którzy zdecydowali się na na wybór Lovelywedding Studio zapewnili sobie święty spokój i fotografów, którzy są jak trener personalny – zawsze blisko, zawsze gotowi by udzielić rady i pomóc w potrzebie.

Wbrew pozorom nie tylko narzeczeni szukają fotografa, który będzie im odpowiadał pod względem stylu, zachowania i oczywiście ceny (choć to najmniej istotne naszym zdaniem). Ten proces działa również w drugą stronę. My również szukamy swoich klientów. Wygląd naszego bloga, dobór zdjęć, nawet logo z jeleniem – to wszystko ma działać jak dyskretny podprogowy przekaz. Lubisz las, przyrodę, dzikie zwierzęta, podróże? – my też. Nie zawsze płyniesz z prądem, masz swoje zdanie, swój styl i swoją drogę inną od pozostałych? – my również! tak to działa :)

Jeśli już na etapie wstępnych rozmów utwierdzamy się w przekonaniu, że nie ma chemii miedzy nami, wycofujemy się. Dla Waszego i naszego dobra lepiej jeśli obie strony mają do siebie pełne zaufanie i przekonanie, że dokonały właściwego wyboru

Lovelywedding studio to nazwa za którą kryje się doświadczenie, wiedza, umiejętności i miłość do wszystkiego co piękne. Kochamy rzeczy proste i wysmakowane zarazem. Moda na naturalne, niepozowane sesje plenerowe jest czymś na co podświadomie czekaliśmy o lat. Kolega fotograf powiedział mi ostatnio “kiedy zobaczyłem modne ostatnio zdjęcia w stylu skandynawskim (lasy,łąki,górskie przełęcze) od razu wiedziałem, że to styl dla Was”. Tak powiedział :)

Dlatego w naszych reportażach trudno doszukać się sztuczności. Pary są naturalne, bo niczego nie musza. Nie oczekujemy od nich cudów. Wystarczy, że są ze sobą, tak na serio, bez udawania. W swoich fotograficznych podróżach szczególnie zafascynowani jesteśmy minimalistycznymi trendami zza Wielkiej Wody. Powrót do źródeł w dobrym tego słowa znaczeniu. Panny młode w lekkich opływających ciało sukienkach. Na głowie wianek lub polny kwiat zamiast welonu. Panowie ubrani w spodnie i koszulę w kratę, mucha, kapelusz – czemu nie!

Rowerem do ślubu, a może rikszą albo tramwajem? śmiało – tylko na to czekamy :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Piszcie, dzwońcie – czekamy na Was