fbpx

dla fotografów

DLA FOTOGRAFÓW

Czym jest i na czym polega outsourcing?

Nazwa outsourcing pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od trzech słów: outside-resource-using. Oznacza ona korzystanie z zewnętrznych źródeł. Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej.

Decydując się na podjęcie współpracy z usługodawcą zewnętrznym należy skoncentrować się na tym, czy jest on w stanie zapewnić działania na najwyższym poziomie. Powinien on być wyspecjalizowany w realizowaniu zadań z dziedziny, którą chcemy mu powierzyć.

Oferuję Wam, w zależności od potrzeb, albo outsourcing pełny albo częściowy. W pierwszym przypadku podpisuje my umowę na kompleksową obsługę, w drugim – dokonujecie wyboru, jakie obszary objąć umową. Możliwość selekcji wybranych obszarów  pozwoli Wam na maksymalne dopasowanie świadczonych usług do aktualnych potrzeb firmy i jest rezultatem rachunku opłacalności.

W przypadku fotografów oferuję bądź kompleksową realizację Waszych projektów, bądź wsparcie na etapie postprodukcji: selekcja zdjęć, przygotowanie galerii, obróbka, projekt albumów.

W czasach rosnącej konkurencji na rynku fotografii skorzystanie z outsourcingu pomoże Wam skoncentrować się na obszarach dla Was najważniejszych a część pracy (tej najbardziej czasochłonnej) przerzucić na podmiot zewnętrzny.

Gwarantuję pełną elastyczność oraz dyskrecję.

Zachęcam do osobistego kontaktu info@lovelywedding.pl lub telefonicznie

mobile 609449934