OPINIE KLIENTÓW

nasze referencje

Klaudia i Darek

Śmiało możemy polecić Lovelywedding na sesję weselno-ślubną, wszystko wykonane jak najbardziej poprawnie, sumiennie na czas i zgodnie z ustaleniami,  w fotografii nie zabrakło natomiast polotu i przemyślenia…

Agnieszka i Piotr

Bardzo profesjonalna para fotografów. Podczas przyjęcia są transparentni:)  Pewnie dlatego udaje im się uchwycić klimat i moment dzięki któremu zdjęcie ma "to coś". Kreatywnie bawią się ostrością i światłem w swojej fotografii. Polecam i pozdrawiam:)

Magda

Z czystym sumieniem i bez cienia wątpliwości gorąco polecam! Są oryginalni, profesjonalni i dbają o szczegóły. Artyści z pasją. Wypalenie zawodowe im nie grozi.Pozdrawiam :) 

Ola i Tomek

Od początku zaskoczyło..od 2010 roku, czyli Naszego Ślubu Lovelywedding towarzyszył nas w najważniejszych wydarzeniach w życiu..spotkaliśmy się już 6 razy i nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Oby więcej takich profesjonalistów! Jacku, Elwi DZIĘKUJEMY 

Edyta i Tomek

Lovelywedding to świetni profesjonaliści, z pełnym spokojem można im powierzyć uwiecznienie tak ważnych chwil jakimi są ślub, chrzciny dziecka czy inna uroczystość rodzinna. Przesympatyczni ludzie z ogromnym talentem: Jackowi nie umknie żadna ciekawa akcja czy wzruszający moment, Elwira jest mistrzynią w uchwycaniu piękna, jakie jest ukryte w każdej fotografowanej przez nią osobie. Plenery w ich obiektywie to magia! Polecam!

Julita i Arek

Z całego serca polecamy Lovelywedding!! Zdjęcia i film są przepiękne! Współpraca i kontakt z Elwirą i Jackiem idealne:) Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy,że to nasz najlepszy wybór:) Dziękujemy za piekną pamiątkę:) 

Sofya i Marcin

Serdecznie polecam LovelyWedding!! Dogadywaliśmy się od pierwszego spotkania! Jacek i Elwira rozumieli od samego początku co my chcemy. Bardzo milie wspominam współpracę. Dziękujemy za przepiękne zdjęcia i filmy!

Edyta i Przemek

Najlepsi z najlepszych! Pełen profesjonalizm, magiczne zdjęcia i piękna pamiątka na całe życie. Największym plusem jest to, że stawiają na naturalność i potrafią w niesamowity sposób uchwycić piękno chwili. Zakochaliśmy się w zdjęciach ślubnych i jesteśmy teraz stałymi klientami! Polecam z całego serca!

Agnieszka i Dominik

Jeżeli oczekujesz motywu gołąbków, latających obrączek lub filmu trwającego ponad dwie godziny to odpuść sobie tą firmę. Lovelywedding unika wszystkiego co jest związane ze ślubnym - choć wciąż modnym - kiczem. I wiecie co? Robią to w pięknym stylu.Firma z ponad dekadą stażu, ciągle rozwijająca swój warsztat, dbająca o to, aby mieć sprzęt z najwyższej jakościowo półki.Na swoim weselu - jeżeli masz podobny temperament i poczucie humoru - nie zauważysz, że to obce osoby. Wtapiają się w gości weselnych jak kameleony - tym samym niektóre momenty są uchwycone w zaskakujących i szczerych chwilach. 

Gorąco polecamy!